Konsultacje zmiany Krajowego Programu Kolejowego do 2023 r.

Minister Infrastruktury i Budownictwa kieruje do konsultacji społecznych projekt uchwały Rady Ministrów zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Krajowego Programu Kolejowego do 2023 roku.

 

 

Konsultacje mają charakter otwarty. W związku z tym, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przekazywania opinii, stanowisk, uwag i sugestii do projektu uchwały Rady Ministrów zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Krajowego Programu Kolejowego do 2023 roku.

Uwagi prosimy przesyłać na formularzu elektronicznym w formacie .doc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bez konieczności opatrywania formularza bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym, lub pisemnie przesyłając wypełniony elektronicznie formularz na adres:

Departament Kolejnictwa
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

W tytule wiadomości elektronicznej przekazującej formularz uwag prosimy wpisać „Konsultacje uchwały Rady Ministrów zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Krajowego Programu Kolejowego do 2023 roku”.

Uwagi zgłoszone w ramach konsultacji w inny sposób jak to wyżej zostało przestawione zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania. Termin na wyrażanie opinii o projekcie upływa 2 września 2016 r.

Konferencja poświęcona projektowi odbędzie się 29 sierpnia br. o godz. 12:00 w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa (ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie).

Zachęcamy wszystkich do udziału w konsultacjach i do poparcia projektu:

„Budowa nowej linii/łącznicy kolejowej Mędrzechów – Solec Zdrój – Busko Zdrój oraz rewitalizacja
i odbudowa częściowo nieczynnej linii nr 115 Tarnów – Szczucin”

 

Do załącznika, należy wpisać swoje dane a następnie wysłać formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem „Konsultacje uchwały Rady Ministrów zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Krajowego Programu Kolejowego do 2023 roku”. W ramach uzasadnienia można własnymi słowami przytoczyć argumenty przemawiające na korzyść tej linii kolejowej.

 ZAŁĄCZNIKI:

 1. Projekt KPK 3,72 MB (PDF)

 2. Formularz-KPK-szczucinka

Serdecznie zachęcamy do przesyłania Formularza.